Kurumsal

Hakkımızda

Talaşlı imalat tezgahları konusunda faaliyet gösteren şirketimiz;

MAXMILL CNC Dik ve Köprü Tipi İşleme Merkezleri; LITZ CNC Torna, CNC Tapping Center, CNC Yatay İşleme Merkezi, 5 Eksen CNC İşleme Merkezi ve CNC Borverk; ARIX CNC Otomat Torna; KAIZER CNC Dik İşleme Merkezleri, Radyal Matkap ve Kalıpçı Frezeleri; CHEM SEIKI Köprü Tipi 5 Eksen CNC İşleme Merkezleri ve CHEM NOMURA CNC Borverk tezgahlarının Türkiye distribütörü olarak satış ve teknik servis hizmetini yapmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan EFMAK, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Kurumsal

Tüm dünyada,
üretim teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek,
en gelişmiş teknolojileri üreticilerimizin hizmetine sunmak için sürekli çalışıyoruz.

Neden Biz?

Neden Biz?

Teknik servis kadromuzda bulunan deneyimli mühendislerimiz, marka bağımsız olarak sizlere bakım ve onarım hizmeti sunacak yeterliliktedir. Firmamız servis hizmetinin gerektirdiği teknik donanım, ekipmanlar ve ölçü aletleri dışında geniş yedek parça stoğu sayesinde sizlerden gelebilecek servis, bakım, onarım taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmekte, CNC ve üniversal takım tezgahları konusundaki geniş ürün yelpazesi sayesinde ise talaşlı imalat konusunda faaliyet gösteren her firmanın ihtiyacı olabilecek makinaları sizlere sunabilmektedir.

 

DEĞERLERİMİZ

Satış, satınalma gibi tüm ticari ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik güvene dayalı iletişimler kurar, verdiğimiz sözü tutarız.